Playson Weekly Races

Playson Weekly Races

Провайдер Playson не перестає тішити новими крутими акціями! У період з 16 лютого по 23 травня пройде нова велика подія Playson Weekly Races із розіграшем 160 000 євро. Це ваш шанс отримувати додатковий грошовий приз кожні 2 тижні, граючи у топові слоти!

Акція Playson Weekly Races проходитиме 4 місяці, з лютого до травня. Подія включає 8 турнірів, які відбуватимуться з перервами. Кожен турнір проводиться тривалістю по 4 дні.

Отже, щомісяця акції буде відсічено проведенням 2 турнірів:

  • турнір з 16 по 19 число,
  • турнір з 23 по 26 число.

Кожен із турнірів акції проходитиме на топових автоматах провайдера Playson у тій чи іншій темі - фруктові слоти, ігри з механікою Hold and Win, новинки та інше. Актуальний список ігор найближчого турніру ви бачитимете на цій сторінці.

Турніри будуть проводитись за сумою ставок. Ви, як учасник турніру, отримаєте 100 очок за кожен 1 євро ваших ставок. Грати при цьому можна за ставкою 0.2 євро за прокрутку і більше.

Кожен із турнірів акції має 270 призових місць. Максимальний приз становитиме 5000 євро. Один і той самий учасник може отримувати призи за топові місця у кожному з турнірів серії.

Візьміть участь у новій акції, щоб спробувати більше захоплюючих слотів та виграти круті призи!

Питання відповідь