Playson Valentine's Play

Valentine's Play

Улюблений провайдер Playson не пропустив можливості порадувати всіх шанувальників фірмових ігрових автоматів подарунком у своєму стилі. На честь 14 лютого на топових слотах виробника проходитиме мережевий турнір Valentine's Play. І це ваш шанс вибороти цінні грошові призи!

Акція Valentine's Play проходитиме лише 1 день, 14 лютого, за часовим поясом UTC. У вас буде рівно 24 години на те, щоб встигнути зайняти позицію лідера. Турнір проходитиме за механікою ставок. Переможцями змагання стануть ті, хто отримає найбільше очок за свої ставки.

У турнірному змаганні враховується саме кількість зроблених вами ставок. За кожну зроблену ставку ви отримуєте 1 бал, і всі ваші очки підсумовуються протягом дня. Ставки, що здійснюються, повинні бути зроблені на суму не менше 0.2 євро за прокрутку. До турніру підключено 20 топових гральних автоматів виробника Playson.

Призовий фонд акції складає 14 000 євро. Переможцями стануть 300 лідерів турнірної таблиці за кількістю одержаних очок. Приз за перше місце становитиме 2000 євро. Тож у вас є чудова нагода пограти у святковому настрої і поборотися за хороші грошові призи від провайдера!

Питання відповідь