Playson Holiday Races

playson holiday races

Кінець старого року та початок нового завжди насичені подіями. Потрібно багато всього зробити, і не забути при цьому побалувати себе. Онлайн казино Pointloto за допомогою провайдера Playson з радістю допоможе вам у цьому! Беріть участь у події Playson Holiday Races, щоб добре відпочити за грою і отримати приємні новорічні призи.

Захід Playson Holiday Races триватиме з 1 грудня до 22 січня. І на вас чекає ціла серія ігрових активностей, з можливістю спробувати свої сили в різних ігрових номінаціях!

1. Playson World Cup: 1 грудня – 18 грудня

Playson World Cup - це трифазний турнір, і кожна фаза проходитиме 4 дні. У рамках кожної фази розігруватиметься 30 000 євро призів. Турнір проходитиме за очками за коефіцієнти виграшів. Кожен х1 від ставки принесе вам одне очко. Наприклад, ви зробили ставку на суму 2 євро та отримали виграш 10 євро – такий виграш принесе вам 5 очок (сума виграшу ділиться на суму ставки).

Ви можете зробити необмежену кількість ставок, і кожні 4 дні буде проходити підбиття підсумків. Лідери за сумою очок отримають приз до 5000 євро у кожній фазі. Кожна фаза має 300 призових місць загалом.

2. Santa Spins: 22 грудня – 25 грудня

Santa Spins – це чотириденний турнір за сумою очок за ставки. Тут матиме значення грошова сума кожної вашої ставки, адже за кожний 1 євро у сумі ви отримуєте 100 очок. Бали за всі ставки підсумовуються і кількість ставок не обмежена.

Цей турнір розігрує 60 000 євро. Усього буде 1 000 призових місць, і за першу позицію ви можете отримати 10 000 євро!

3. NYE CashDays: 29 грудня - 1 січня

NYE CashDays – це турнір з очків за виграші. Кожен 1 євро на суму кожного вашого турнірного виграшу приносить вам 10 очок. Знову ж таки, сумуватимуться бали за всі ваші виграші, за будь-якої кількості ставок. Цей турнір також має 1 000 призових місць, 60 000 євро призового фонду та 10 000 євро як топ-приз.

4. Playson Afterparty: 5 січня - 22 січня

Playson Afterparty – це турнір за кількістю ставок. За кожен спін ви отримуватимете 1 бал. 300 лідерів за очками отримають призи з фонду 30 000 євро. Приз за перше місце становитиме 5 000 євро.

Для участі в будь-якому турнірі події потрібно робити ставки на суму від 0.2 євро. Грати пропонується в слоти зі спеціального списку акції, який доступний на цій сторінці.

Питання відповідь