Playson February Cash Days

Playson February Cash Days

Кожен новий місяць приносить багато нового. Нехай же найкоротший місяць року принесе вам найяскравішу перемогу! Грайте у ваші улюблені ігрові автомати провайдера Playson цього лютого, щоб виграти додаткові грошові призи в рамках акції February CashDays.

February CashDays від провайдера Playson - це регулярна акція, яка відбувається щомісяця, з 1 по 8 число. Участь у акції автоматична, якщо ви граєте в акційні слоти на сайті казино-партнера провайдера Playson, як це є у випадку з Pointloto. Тому, щоб претендувати на призи, вам просто потрібно грати в топові слоти компанії, які ми зібрали для вас на цій сторінці. Ставки при цьому повинні здійснюватись на суму не менше 0.4 євро за прокрутку.

Акція February CashDays представляє собою проведення великого мережевого турніру. Протягом усієї акції ви отримуватимете турнірні очки за всі ваші виграші. Бали будуть підсумовуватися, зміцнюючи ваш рейтинг та визначаючи ваше місце у турнірній таблиці. 350 переможців акції отримають грошові призи після завершення події. Причому приз за перше місце становить цілих 10 000 євро.

Очки турніру розраховуються за принципом, де кожен 1 євро виграного дорівнює 10 очкам. При цьому для учасників не лімітовано суму максимальної ставки за спін.

Питання відповідь