Як верифікувати гаманець Kvitum

Поповнити депозит і вивести отриманий в онлайн-казино PointLoto виграш - стало ще простіше та швидше завдяки платіжній системі Kvitum.

Віртуальний гаманець Квітум - це інноваційний український продукт для різних фінансових операцій з комісією 0% за поповнення та мінімальною витратою часу.

Система пропонує широкий спектр наступних послуг: швидкий переказ коштів, конвертація валюти за вигідним курсом, оплата товарів та послуг, виведення грошей у різний спосіб.

Для повноцінного користування всіма можливостями Квітум необхідно верифікуватися на сайті платіжної системи.

Як пройти верифікацію у Kvitum?

  • Перейдіть на сайт https://kvitum.com/
  • Зайдіть у свій акаунт або створіть його, якщо Ви новий користувач.
  • У верхньому правому куті виберіть «Профіль» або «Центр верифікації». Прив'яжіть номер телефону до облікового запису. Далі введіть код підтвердження, який надійде на вказаний номер.
  • Натисніть кнопку «Пройти верифікацію». Ви будете перенаправлені на сторінку V-check.

квітум

квітум

квітум

Далі необхідно дотримуватись подальших інструкцій на сайті:

  • Введіть необхідні особисті дані та прикріпіть фото документа, що підтверджує особу. Це може бути ID-картка, паспорт старого зразка типу «книжечка» або закордонний паспорт.
  • Далі в режимі Liveness пройдіть перевірку особи. Потрібно зробити кілька рухів головою на передню селфі-камеру Вашого телефону.

квітум

квітум

квітум

квітум

Результати верифікації в системі віртуального гаманця Квітум будуть надіслані протягом однієї години на Вашу електронну пошту, яка була вказана під час реєстрації.

Якщо верифікація була успішною – у правому верхньому кутку статус гаманця зміниться на «Верифікований».

Верифікацію відхилено – у «Центрі верифікації», праворуч зверху, буде вказано причину відхилення. У такому разі необхідно повторно пройти процес верифікації, виправивши попередні помилки.

Питання відповідь