3 Oaks Lucky Drops

Lucky Drops

 

Сподіваємося, ви вже мали змогу познайомитися з іграми провайдера 3 Oaks Gaming на сайті казино Pointloto. Якщо ні - то саме час вибрати собі кілька ігор-фаворитів серед слотів, які ви бачите на цій сторінці. Граючи на них, ви автоматично братимете участь в акції Lucky Drops і зможете виграти цінні грошові призи!

Акція Lucky Drops від 3 Oaks Gaming пройде з 21 листопада до 4 грудня. Протягом 14 днів акції щодня роздаватиметься 5 000 євро призів. Призовий фонд усієї події, таким чином, складе аж 70 000 євро.

Головна перевага акції Lucky Drops у тому, що для виграшу призів достатньо буде навіть однієї ставки, і все залежить від вашого успіху. 80 призів щодня випадатимуть учасникам акції у випадковому порядку, на кшталт джекпотів. Просто зловіть свою вдачу - і подарунок до 300 євро вже у вас у кишені!

Єдина умова для участі у заході – грати у слоти, підключені до акції. Ви можете знайти їх на цій сторінці. У розіграші призів беруть участь ставки на будь-яку суму не менше ніж 0.5 євро за прокрутку. Кожен учасник акції може виграти не більше трьох призів за період.

Беріть участь у акції Lucky Drops від 3 Oaks Gaming – вигравайте грошові призи з легкістю!

Питання відповідь